Толока!

28.04.2018р. в нашому районі відбулася ТОЛОКА!
Головною метою толоки є не тільки сумлінне генеральне прибирання району від сміття, озеленення, але й підвищення особистої відповідальності кожного мешканця у турботі про стан довкілля.
Сьогодні плідно попрацювали працівники ЖЕД 301-319 всіх структурних підрозділів КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва” . Робота кипіла скрізь: і на прибудинкових територіях багатоповерхівок, і у приватному секторі і на закріплених ділянках за підприємствами, установами та організаціями, і у місцях загального відпочинку.
Усі, хто сьогодні долучився до толоки, хтось може вперше – зрозуміють, який то нелегкий труд – зробити місто чистим і усвідомлюють важливість підтримувати чистоту та порядок навколо себе. Кожен мав можливість відчути на собі, що він є частиною великого міста, від якої багато чого залежить. Наприклад, чистота. Сьогодні у нас у всіх була одна ціль – зробити чистим та красивішим наше місто і район. Тож нехай воно завжди буде таким квітучим, зеленим, затишним, а ми його мешканці, будемо цвісти разом з ним і насолоджуватися життям та всім тим прекрасним, що дарував нам Господь.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *