Дезінсекція підвальних та сміттєзбірних приміщень

КП “Керуюча Компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва” планово організовує проведення заходів, спрямованих на боротьбу з шкідливими комахами в підвідомчих будинках.
Сьогодні була проведена дезінсекція підвальних та сміттєзбірних приміщень за адресами: вул. Беретті, 14а, вул. Бальзака, 54а; б-р. Вигурівський, 6; б-р. Висоцького, 6б та пр. Маяковського, 51а і 71.
Для боротьби з комахами був застосований хімічний метод, який полягає у застосуванні отруйних для комах хімічних речовин.

Для інформації:

ДЕЗІНСЕКЦІЯ.
Чи знаєте ви, що це таке?
Введемо Вас трохи у курс справи.

Дезінсе́кція — комплекс профілактичних і винищувальних заходів для знищення і врегулювання кількості комах (тарганів, мурашок, клопів, бліх, комарів, мух, вошей, молі, кліщів, ос тощо), які мають епідеміологічне і санітарно-гігієнічне значення.

До числа цих заходів належать насамперед утримання в чистоті помешкань і території, у відповідності до санітарних норм – місць громадського користування, сміттєзбирачів, водоймищ тощо. Важливе значення має дотримання правил особистої і суспільної гігієни. З профілактичною метою закривають вікна сітками і вдаються до засобів індивідуального захисту від літаючих комах.

Винищувальні дезінсекційні заходи спрямовані на знищення членистоногих на всіх стадіях їхнього розвитку і у всіх місцях їх існування. Способи боротьби з комахами поділяються на механічні, фізичні, хімічні і біологічні.

До механічних способів дезінсекції належать звільнення предметів від членистоногих за допомогою пиловсмоктувача, витрушування, виловлювання й інших прийомів. Так, для вилову і знищення мух використовують мухоловки, липкий папір, хлопавки і таке інше.

Фізичні способи дезінсекції передбачають застосування високих температур (вогонь, гаряче повітря, водяна пара, окріп), зокрема спалювання малоцінних речей і сміття, прасування одягу.

Хімічні способи включають застосування отруйних для комах хімічних речовин (хлорорганічні, фосфорорганічні, карбамати, піретроїди й ін.). Хімічні речовини, що призначені для знищення комах, називаються інсектицидами, кліщів – акарицидами; личинок членистоногих – ларвіцидами, їх яєць – овіцидами. Крім того, є речовини, які відлякують членистоногих – репеленти.

Ось така пізнавальна інформація для вас.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *