Сезон Толоки відкрито!!!

Сьогодні 16.03.2019 р. напередодні професійного свята Дня комунальника в нашому районі відбулася перша Толока із серії запланованих весняних толок!
Головною метою толоки є не тільки сумлінне генеральне прибирання району від сміття але й підвищення особистої відповідальності кожного мешканця у турботі про стан довкілля.
Сьогодні плідно попрацювали працівники ЖЕД №301-319 всіх структурних підрозділів КП “Керуюча Компанія Деснянського району м. Києва”.
Робота кипіла скрізь: і на прибудинкових територіях багатоповерхівок, і у приватному секторі і на закріплених ділянках за підприємствами, установами та організаціями, і у місцях загального відпочинку.
Усі, хто сьогодні долучився до толоки, хтось може вперше – зрозуміють, який то нелегкий труд – зробити місто чистим і усвідомлюють важливість підтримувати чистоту та порядок навколо себе. Кожен мав можливість відчути на собі, що він є частиною великого міста, від якої багато чого залежить. Наприклад, чистота. Сьогодні у нас у всіх була одна ціль – зробити чистим та красивішим наше місто і район. Тож нехай воно завжди буде таким чистим, затишним, а ми його мешканці, будемо наповненні позитивом поглядаючи на чисте довкілля навколо нас.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *